تبلیغات
کشاورزی - مراسم سالگرد سرداران شهدای خلیج فارس
به کشاورزی خوش آمدید ...
مراسم سالگرد سرداران شهدای خلیج فارس

 5487رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران گفت: در سرتاسر عالم این باور به وجود آمده که‌ نیروی اعتقاد و ایمان می‌تواند برسلاح و تجهیزات و هیمنه آمریکا و امثال آن مانند اسرائیل غلبه کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی‌اکبر احمدیان ظهر امروز در مراسم سالگرد سرداران شهید 5487خلیج فارس 5487مهدوی و توسلی در کنار تربت پاک این شهیدان در روستای بوحیری دشتی اظهار داشت: امروز جنگ جنگ اعتقاد و جنگ ارزش‌های اعتقادی انقلاب علیه دنیای کثیف زور، پول و خوشگذرانی است.
وی با بیان اینکه جنگ ما جنگ قداست عزت، شرف و استقامت علیه نامردمی‌ها است، ادامه داد: مسلمین جهان هم که می‌دانند جنگ بین استکبار و اسلام است.
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران ادامه داد: شهدای خلیج فارس هدیه بزرگی است که نه تنها به ملت ایران، بلکه به همه مسلمانان جهان اهدا کردند و هیمنه آمریکا را شکستند و این بن بست را گشودند.
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: آن روز که بالگرد آمریکایی قصد تجاوز به سرزمین ما را داشت، توسط این دریادلان ساقط شد که بعد از آن در طول دوران باقیمانده دفاع مقدس چیزی جز ذلت آمریکایی‌ها در خلیج فارس دیده نشد.
وی افزود: به برکت خون این شهیدان بود که دیگر شاهد حمله از سوی آمریکائیان به آب‌های ما و سرزمین‌‌های ما وجود نداشت و ابهت آمریکا‌یی‌ها در تمام دنیا شکسته شد.
فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه گفت: آنچه وظیفه ما و خواست شهدا و خانواده شهدا است راه شهدا که پررهرو است که ادامه دهیم و پاسداشت و بزرگداشت راه شهدا از مهم‌ترین وظیفه ماست.
احمدیان افزود: ما باید انتظار بکشیم که راه آن شهدا را ادامه بدهیم، شهدا‌ به عهد خود وفا کردند و امروز نوبت ما است که ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
وی گفت: به‌سرعت عدم توازن ما با صدام تبدیل شد به مقابله و وضعیتی پیش آمد که آمریکایی‌ها مجبور شدند خود وارد منطقه خلیج فارس شوند.
احمدیان با بیان اینکه آمریکایی‌ها چاره‌ای جز این ندیدند که خود وارد خلیج فارس شوند، تصریح کرد: آنها زمانی وارد خلیج فارس شدند که مطمئن بودند که ایران اسلامی قادر به شلیک یک تیر به سمت آنها نیست و با تمام توان وارد آب‌های خلیج فارس شدند.
وی افزود: محبت و دوستی شهدا با همه بود دشمنی شخصی با کسی نداشتند، همان جبهه‌ای که شهید مهدوی و یارانش در آنجا شهید شدند، پرچم آنها برافراشته است و هیچ وقت جبهه حق و باطل تعطیل نمی‌شود.
احمدیان اضافه کرد: امروز هدف اصلی دشمن این است تا نه تنها جوانان ما بلکه اقشار مختلف مردم را از دینشان برگردانند و ما باید هوشیار باشیم.
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن با کودتای سفید و جنگ نرم را در کشور پایه‌گذاری کرد، ادامه داد: کودتای سفید آن بود که جابه‌جایی قدرت در بخشی از کشور انجام شد و قدرت به دست کسانی افتاد که خجالت می‌کشیدند ارزش‌های شهدا را در اینجا بالا ببرند، خجالت می کشیدند به دشمن اخم بکنند.
رئیس مرکز راهبردی سپاه پاسداران افزود: بدانید اگر در این جبهه که عقبه، بنیاد و پایه‌های فکری دشمن است، درهم بشکند، صدای انقلاب اسلامی، صدای اسلام وصدای مومنان، جهان را پر می‌کند.
در این مراسم استاندار بوشهر، نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتی، امامان جمعه خورموج، برازجان و کاکی، فرمانده ارشد سپاه استان و مسئولان استانی و محلی فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم نیز حضور داشتند.منبع:
http://dashtiha.persianblog.ir
این مطلب توسط نقد فیلم  روز جمعه 17 مهر 1388 در ساعت 09:52 ق.ظ نوشته شد | نظرات()