تبلیغات
کشاورزی - (بدون عنوان)
به کشاورزی خوش آمدید ...
(بدون عنوان)

استاندار ایلام از دشتی

با تغییر وزیر کشور و به پیوست آن معاونت ها و ...به نظر می رسد وقت تغییر عمده استانداران به عنوان عالی ترین مقام استان ها رسیده از همین رو رایزنی ها،شنیده ها حاکی از تغییرات عمده در استانداران کشور است.با توجه به این امر و با در نظر گرفتن 5487تحلیل موجزی 5487که جهان نیوز بر روی خروجی خود قرار داده است غلامحسین زارعی بزودی به عنوان استاندار ایلام منصوب خواهد شد.غلامحسین زارعی دانش آموخته علوم سیاسی و هم اکنون فرماندار دشتستان است و در کارنامه خود مدیریت کل تعاون استان را همراه دارد.

اصل خبر:

" غلامحسین زارعی فرماندار فعلی دشتستان و از مسولان اصلی ستاد احمدی نژاد در استان بوشهر بعنوان گزینه اصلی برای استانداری ایلام یادمی شود . پیش تر منابع 5487آگاه از انتصاب او بعنوان استاندار هرمزگان خبر داده بودند . "

فیلم ساز خورموجی در جشنواره فیلم کوتاه تهران

با خبر شدیم فیلم کوتاه 5487 " دو مرد و یک شهر" ساخته عبد الرضا بی گناه فیلم ساز جوان خورموجی 5487موفق شده است 5487به بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه تهران راه یافته است. فیلم فوق پیش از این در نهمین جشنواره سینمای جوان منطقه یک کشور با عنوان خلیج فارس 5487 موفق شده بود دیپلم افتخار را برای پئشتر کسب نماید.

عبدالرضا بی گناه از دانش آموختگان کارگردانی از انجمن سینمای جوان بوشهر 5487و برادر هنرمند خلاق همشهرستانی استاد محمدرضا بی گناه است.

بد نیست بدانید: 5487بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از 20 تا 25 آبان ماه سال جاری در شهر تهران برگزار می‌شود.

مصاحبه با حمید زارعی ( شکیبا) : شاعر جوان شهرستان دشتیمنبع:
http://dashtiha.persianblog.ir
این مطلب توسط نقد فیلم  روز شنبه 2 آبان 1388 در ساعت 07:37 ق.ظ نوشته شد | نظرات()